News

Więcej informacji

SKK S.A. sponsorem Kraków Football Kings

Firma SKK  S.A., lider rozwiązań optymalizujących i automatyzujących procesy przemysłowe, została sponsorem krakowskiej drużyny futbolu amerykańskiego Kraków Football Kings.

 Kraków Football Kings występuje na co dzień w  Polskiej Pierwszej Lidze Futbolu Amerykańskiego (PLFA1). Jest w całości złożona z amatorów – pasjonatów. Zarówno sztab trenerski, jak i zawodnicy za swoją pracę nie pobierają wynagrodzenia. Dlatego tak ważne dla drużyny jest silne wsparcie sponsorów.

Cieszymy się, że jako firma krakowska, od 25 lat tworząca miejsca pracy na lokalnym rynku, możemy wesprzeć projekt tak mocno związany z naszym miastem – mówi Dorota Herman, Dyrektorka działu HR w SKK S.A. – Sponsoring „Króli” doskonale wpisuje się w naszą strategię CSR, która ma koncentrować się na wspieraniu lokalnych inicjatyw, z których korzysta jak największa liczba ludzi.”

Związki SKK S.A. i Kraków Football Kings nie kończą się na wsparciu sponsorskim. Kilku pracowników firmy to zawodnicy i członkowie sztabu trenerskiego Kings’ów. W tym sezonie kapitanem drużyny został wybrany Filip Mościcki, Brand Manager SKK.

„Futbol Amerykański to sport, w którym niezwykle cenne są takie wartości jak: praca zespołowa, zaufanie, zaangażowanie i poświęcenie. Wszystkie osoby zaangażowane w działalność Kings są jak rodzina – mówi Anna Kostera, Wiceprezeska Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Sportów Amerykańskich – Bardzo się cieszymy, że możemy w tej rodzinie powitać SKK S.A.”

Kraków Football Kings rozpocznie sezon już 25 marca domowym meczem z Silesia Rebels. Spotkanie obędzie się na stadionie WKS Wawel, przy ulicy Podchorążych 3 w Krakowie. Z okazji nowego sezonu powstał krótki film o tym, czym jest drużyna Kings dla lokalnej społeczności:

https://youtu.be/th3F1TkohC0

O SKK

Firma SKK S.A. od ponad dwudziestu lat dostarcza rozwiązania automatyzujące i optymalizujące procesy w obszarach logistyki, produkcji i znakowania towarów. Nasze systemy zwiększają efektywność i konkurencyjność, obniżają koszty operacyjne i eliminują błędy, a także podnoszą jakość obsługi.
Wśród najważniejszych klientów SKK S.A. znajdują się m.in.: DPD, Rossman, Alior Bank, Espersen, PLL Lot, KGHM Polska Miedź, Raben, TNT, Schenker Logistics.

www.skkglobal.com

O Kraków Football Kings

Polski klub sportowy prowadzony przez "Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Sportów Amerykańskich", posiadający sekcję futbolu amerykańskiego (PLFA I) oraz lacrosse.

www.krakowkings.org

Co robimy

Formularz kontaktowy

Naciskając “Wyślij wiadomość”, wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez SKK S.A. (ul. Gromadzka 101, 30-719 Kraków) poniższych danych osobowych w celach promocyjnych, informacyjnych, reklamowych i marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych oraz na przesyłanie na podany adres email informacji handlowych od SKK S.A.