Sales Development Manager (Sieci)

Od ponad 25 lat pomagamy firmom wdrażać nowoczesne technologie pozwalające pracować sprawniej i bardziej oszczędnie. Specjalizujemy się w dostarczaniu narzędzi z obszaru wsparcia produkcji, logistyki i pracy mobilnej.

Z naszymi klientami pracujemy kompleksowo – począwszy od projektu, doboru sprzętu – poprzez wdrożenie i utrzymanie ciągłości pracy systemu. Wśród najważniejszych klientów SKK S.A. znajdują się m.in.: DPD, Rossman, Alior Bank, Tymbark, PLL Lot, KGHM Polska Miedź, Raben, TNT, Schenker Logistics.

Więcej informacji

Miejsce pracy: Kraków, Gromadzka

Poznaj nasz Zespół:

SKK Networks to zespół ekspertów w zakresie systemów sieciowych. Prowadzimy różnorodne projekty dla średnich i dużych przedsiębiorstw. Łączy nas pasja do pracy z Klientami. Dla większości z nich jesteśmy godnym zaufania partnerem, z którym warto planować kolejne inwestycje. Stawiamy na długofalową współpracę!

Do zespołu poszukujemy osób pełnych pomysłów, dobrze rozumiejących Klientów i ich potrzeby. Wierzymy, że zaufanie i duża swoboda w planowaniu dnia pracy wyzwala kreatywność i motywację.

Obowiązki:

  • Pozyskiwanie nowych Klientów
  • Identyfikowanie potrzeb Klientów
  • Kompleksowe prowadzenie procesu sprzedaży
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami
  • Realizację założonych planów sprzedażowych

Jeżeli poniższy opis do Ciebie pasuje, zapraszamy na spotkanie! Chętnie poznamy Cię bliżej.

  • Masz minimum 2 letnie doświadczenie w sprzedaży B2B w branży technicznej (IT)
  • Lubisz kontakt z osobami decyzyjnymi i potrafisz do nich docierać
  • Potrafisz zbudować długoterminową relację
  • Samodzielnie organizujesz swoją pracę i regularnie przekraczasz plany sprzedażowe
  • Prezentujesz proaktywne nastawienie
  • Masz podstawową wiedzę z zakresu rozwiązań sieciowych (LAN, WLAN)
  • Płynnie mówisz po anielsku (poziom min. B2)
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B
  • Mile widzane: znajomość produktów Cisco, HPE, Juniper, itp.

W zamian z przyjemnością zaoferujemy Ci:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz prowizję
  • Pracę w kreatywnym zespole, otwartym na nowe technologie
  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Uczestnictwo w ciekawych, różnorodnych projektach w Polsce i za granicą
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Prywatną opiekę medyczną i kartę Multisport
  • Dofinansowanie do lekcji angielskiego w biurze
  • Nieograniczoną ilość kawy :)
  • Świetną atmosferę.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust.1 pkt a RODO.), prowadzonych przez SKK S.A. na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji."

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wyślij swoje CV