Sales Development Specialist (Sieci)

Jesteśmy firmą technologiczną, ekspertami w zakresie nowych technologii. Specjalizujemy się w dostarczaniu narzędzi z obszaru wsparcia produkcji, logistyki i pracy mobilnej.

W swoich rozwiązaniach dla biznesu wykorzystujemy sprzęt oraz technologię dostarczaną przez światowych liderów.

Od początku istnienia firmy koncentrujemy się na wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań, których celem jest optymalizacja i automatyzacja pracy.

Więcej informacji

Miejsce pracy: Kraków, Gromadzka

Firma SKK S.A. od ponad 20 lat specjalizuje się w optymalizacji i automatyzacji procesów logistycznych i produkcyjnych. Unikalność naszej oferty polega na kompleksowym rozwiązywaniu problemów naszych Klientów. W ramach usług sieciowych oferujemy: projektowanie, instalację, utrzymanie sieci, sieci LAN, sieci WLAN, audyty i przeglądy sieci.

Szukamy osób pełnych pomysłów i pasji do sprzedaży, dobrze rozumiejących Klientów i ich potrzeby, które dołączą do naszego zespołu.

Poznaj nasz Zespół:

Nasz zespół tworzą ludzie z bogatym doświadczeniem w rozwiązaniach sieciowych. To, co nas łączy, to pasja do sprzedaży, pracy z ciekawymi Klientami i interesującymi projektami. Wierzymy, że zaufanie i duża swoboda w planowaniu dnia pracy wyzwala kreatywność i motywację.

Obowiązki:

  • Pozyskiwanie nowych Klientów
  • Identyfikowanie potrzeb Klientów
  • Kompleksowe prowadzenie procesu sprzedaży,
  • Budowanie i utrzymywanie stałych relacji z Klientami
  • Realizację założonych planów sprzedażowych

Jeżeli poniższy opis do Ciebie pasuje, zapraszamy na spotkanie! Chętnie poznamy Cię bliżej.

  • Masz minimum 2 letnie doświadczenie w sprzedaży rozwiązań sieciowych LAN/WAN/WLAN,
  • Lubisz kontakt z osobami decyzyjnymi i potrafisz do nich docierać,
  • Potrafisz zbudować długoterminową relację,
  • Regularnie przekraczasz plany sprzedażowe,
  • Samodzielnie organizujesz swoją pracę,
  • Prezentujesz proaktywne nastawienie i silną wewnętrzną motywację na realizację powierzonych zadań,
  • Płynnie mówisz po anielsku (poziom min. B2),
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B,
  • Preferowana znajomość produktów Cisco, HPE, Juniper, itp.

W zamian z przyjemnością zaoferujemy Ci:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz prowizję,
  • Pracę w kreatywnym zespole, otwartym na nowe technologie,
  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Uczestnictwo w ciekawych, różnorodnych projektach
  • Niezbędne narzędzia do pracy,
  • Prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport oraz inne benefity,
  • Możliwość uczestnictwa w kursie języka angielskiego prowadzonego przez native speakera,
  • Nieograniczoną ilość kawy :),
  • Świetną atmosferę.

Wyślij swoje CV